
Раковина Kernau KGS V 4565A 1B1D Graphite
13 207 ₴
- В наявності
- Код: 92879682
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Графітогранітна мийка Kernau KGS V 4565A 1B1D
✅НАЙВАЖЛИВІШІ ПАРАМЕТРИ:✅
✅СТІЙКІСТЬ ДО ДРЯПИН
Завдяки дуже міцному матеріалу граніту наші раковини дуже стійкі до подряпин, спричинених нормальним використанням.
✅СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ
Ця особливість гранітних мийок дозволяє нормально використовувати мийку на кухні, не боячись пошкодити її в разі виливання гарячої рідини в мийку.
✅ ГРАНІТ
Це надзвичайно міцний матеріал. Для виготовлення мийок ми використовуємо високоякісні комплектуючі. Це підтверджується 10-річною гарантією на нашу продукцію.
✅РЕВЕРСИВНА
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 65 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie, Ociekacz |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Марка | Kernau |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Nakładane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Szare |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 207 ₴
