
Раковина Kernau KGS A 4560 1B1D Black Metallic
11 807 ₴
- В наявності
- Код: 73721262
Доставка зі складу 5-10 днів.

KGS A 4560 1B1D ЧОРНИЙ МЕТАЛІК
Переваги ГРАНІТ АВТОМАТИЧНА КАП СТІЙКИЙ ДО ДРЯПИН СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ Гранітна мийка Kernau відмінної якості оснащена практичною одинарною чашею з сушаркою і доступна в таких відтінках: чорний металік, чистий білий, натуральний бежевий, сірий металік, пісок, графіт. Ми можемо встановити його в шафи з мінімальною рамою 45 см. Глибина камери становить 16 см, а дренаж має діаметр, що дозволяє швидко спорожнити камеру. Раковина розроблена таким чином, щоб дати користувачеві можливість вибрати, з якого боку поставити зливний кран. Завдяки граніту, з якого він виготовлений, він характеризується високою стійкістю до механічних пошкоджень і термічних ударів. Мийка Kernau є прекрасним доповненням до елегантної кухні, додаючи їй багато тепла та унікального характеру.

ЗЛИВ 3 І ½

РЕВЕРСІВНА МИЙКА

АВТОМАТИЧНА КРИШКА

ГРАНІТ

СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ

СТІЙКІСТЬ ДО ДРЯПИН
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 60 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 16 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie, Ociekacz, Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Марка | Kernau |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz z odpływem |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
| Ширина камери | 32 cm |
- Ціна: 11 807 ₴





