
Раковина Pyramis Camea 53X50 1B Volcano 70168301
14 598 ₴
- В наявності
- Код: 119391115
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка 1 чаша, розмір 530 х 500 мм. Мінімальна ширина шафи 600 мм. Виготовлений з піраграніту Тип: Тип мийки: 1 чаша + зливний отвір Матеріал: Піраграніт Покриття: Піраграніт Спосіб встановлення: Врізна в стільницю Отвори: 2 Автоматичні заглушки: так Ширина (мм): 530 Довжина (мм): 500 Глибина (мм) : немає даних Форма камер: Прямокутна Перша чаша: Ширина : : 49 смПерше відділення: Довжина: 38 смДруге відділення: немаєТретє відділення: немаєВідсік: немаєМін. ширина шафи (мм): 600 Ширина виїмки в стільниці (мм): немає даних Довжина виїмки в стільниці (мм): немає даних Радіус (мм): немає даних Технології: немає даних Інші параметри: Права камера Колір : Вулкан Обладнання: Інструкція зі складання Гарантія: 30 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pyramis |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 53 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 50 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie, Ociekacz |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | 070168301 |
| Марка | Pyramis |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 14 598 ₴
