
Раковина Pyramis Camea Mini 40X40 1B Czarny 070013501
11 423 ₴
- В наявності
- Код: 73792964
Доставка зі складу 5-10 днів.
Розміри (ширина х довжина в см): 40 x 40 Глибина чаші (в см): 16 Мінімальний розмір шафи (в см): 40 Матеріал: конгломерат Тип сифона в комплекті: Компактний Елегантний і вирізняється сучасним дизайном , мийка з однією чашею, підконструкція всього 40см. Найвища якість виготовлення з піраграніту. Зроблено в Польщі. . Основне відділення має глибину 16 см. Гарантія від виробника 30 років підтверджує найвищу якість виробу. Технічні характеристики Розміри (ширина х довжина в см): 40 x 40 Глибина чаші (в см): 16 Мінімальний розмір шафи (в см): 40 Матеріал: Конгломерат Тип сифона в комплекті: Компактний дизайн: Врізний Розташування зливу: Без зливу Перелив отвір: Так Отвір під кран: Так Злив: Злив з автоматичним відкриттям в комплекті Діаметр зливу (в мм): 92 Колір: Чорний Колірна група: Чорний Тип ефекту: Плавний Довжина (см) : 40 Довжина (см) : 40 Ширина (дюйми) см) : 40 Загальна ширина (в см) : 40 Товщина (в см) : 1,1 Монтажний отвір (в см) : 38 x 40 Внутрішня довжина чаші (см) : 26 Внутрішня ширина чаші (см) : 35 Довжина монтажного отвору (в см): 37 Ширина монтажного отвору (в см): 37 Зовнішня форма: Квадрат Монтажні аксесуари в комплекті: Так Прокладка в комплекті: Ні Назва серії: CAMEA Вага (в кг): 6,35 Гарантія (в роках) : 30 Спосіб встановлення: Вбудована батарея в комплекті: Ні Бренд продукту: PYRAMIS
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pyramis |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 40 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 40 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 40 cm |
| Мoдель | Camea |
| Марка | Pyramis |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Kwadratowy |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 11 423 ₴
