
Раковина Blanco Subline 320-U Silgranit wulkaniczny szary InFino 527343
16 781 ₴
- В наявності
- Код: 146060728
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
BLANCO SUBLINE 320-U
Унікальний дизайн підвісних камер з композиту SILGRANIT
У вартість входить: переливна та зливна арматура, що забезпечує більше місця в шафі, заглушка з сітчастим фільтром InFino 3 ½ дюйма, монтажний комплект
Дані:
Раковини та чаші з композиту SILGRANIT® на 80% складаються з натурального граніту в поєднанні з керамікою, акрилом і кольоровими пігментами для отримання унікальних властивостей і гарного зовнішнього вигляду.
Поєднання красивого дизайну та вражаюче міцної поверхні, що легко миється, робить композитну мийку SILGRANIT чудовим вибором. Чаша раковини витримає такі щоденні випробування, як подряпини від столових приборів, розморожуванн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 46 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19 cm |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 46 cm |
| Мoдель | BLANCO SUBLINE 320-U Silgranit |
| Марка | Blanco |
| Матеріал | Kompozytowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 40 |
| Монтаж | Podwieszane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Колір | Szare |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 781 ₴
