
Раковина Deante Evora grafit ZQJ_2113
11 654 ₴
- В наявності
- Код: 131389873
Доставка зі складу 5-10 днів.
Гранітна мийка Deante виготовлена з високоякісного натурального гранітного композиту. Недарма на нього діє 18-річна гарантія від виробника. Характеризується стійкістю до ударів, високих температур і різких перепадів температури відповідно до європейського стандарту PN-EN 13310. Сучасна поверхня не знебарвлюється і не втрачає блиск. Ідеально поєднується з дерев'яними і кам'яними стільницями. Практична мийка з 1 чашею і зливним краном - ідеальне рішення для невеликих кухонь і студій з міні-кухнею. Він також виконує функцію сушарки, профільована поверхня ефективно відводить воду, що стікає з посуду або вимитих продуктів. Властивості граніту Deante: стійкість до ударів, високої температури, зміни кольору, термічного удару Найдовша гарантія 18 років Мийка оснащена аксесуарами з підключенням до посудомийної машини Аксесуари з автоматичним закриттям зливу Гідрофобні властивості відштовхують частинки води Реверсивна раковина - встановлюйте чашею на ліворуч або праворуч. Пропозиція включає спеціальний засіб, безпечний для очищених поверхонь. Економія місця. розділення відходів Граніт, збагачений іонами срібла, додає антисептичних властивостей Покриття: графіт Тип поверхні: матовий Матеріал: граніт Спосіб встановлення: врізний Кількість камер раковини: 1 Мінімальна ширина шафи [мм]: 500 Ширина [мм]: 440 Довжина [мм]: 780 Висота [мм]: 193 Глибина камери 1 [мм ]: 180 Виріз у стільниці (врізний) - довжина [мм]: 760 Виріз у стільниці (врізний) - ширина [мм]: 420 Реверсивний: Так Оснащений аксесуарами: Так Діаметр зливу: 3,5" Кількість отворів: 2 Покриття: сталь Тип заглушки: автоматичний Сифон для економії місця: так Можливість підключення посудомийної/пральної машини: так Висота: 310 мм Ширина: 610 мм Глибина: 930 мм Вага: 16300 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 18 cm |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 44 cm |
| Мoдель | ZQJ 2113 |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Szare |
- Ціна: 11 654 ₴
