
Раковина з краном DEANTE Adel ZLMZ211A Grafitowy + bateria stojąca Luno BOC_B720
10 702 ₴
- В наявності
- Код: 154884628
Доставка зі складу 5-10 днів.
Гранітна раковина з однією чашею, зливним краном і краном
Код товару: ZLMZ211A
Оздоблення: графіт
Спосіб монтажу: врізний
Матеріал: граніт
Мінімальна ширина шафи [мм]: 500
Довжина [мм]: 580
Ширина [мм]: 440
Висота [мм]: 164
Гранітна мийка з елегантним змішувачем - ідеальний набір для кухні. Мийка виготовлена з міцного граніту, має одну містку чашу і короткий злив. Його графітовий колір чудово контрастує зі світлими, кам’яними або композитними стільницями, створюючи мінімалістичний або скандинавський вигляд кухні. Виготовлена з високоякісного граніту, мийка має всі переваги цього виключно міцного та стійкого матеріалу. Він стійкий до зміни кольору, подряпин, термічних ударів і ударів. Змішувач має гнучкий носик, що дуже зручно при виконанні кухонних робіт. Крім того, він оснащений аератором, який аерує потік води, що сприяє економії цієї цінної сировини.
Гранітна мийка
Змішувач для кухні з гнучким носиком
ГОЛОВКА АКУМУЛЯТОРА
ЕКРИНИ
ПІДКЛЮЧНІ ШЛАНГИ
Властивості граніту Deante: стійкість до ударів, високої температури, зміни кольору, термічного удару
Гранітний композит – це поєднання кварцового піску та смол в ідеальних пропорціях. Завдяки цьому наші раковини стійкі не лише до ударів, але й до високої температури (250°C), зміни кольору та термічного удару – відповідно до європейського стандарту PN-EN 13310. Вони не вбирають запахи та мають гідрофобні властивості, відштовхуючи молекули води. Граніт благородний і позачасовий, а завдяки широкій колірній гамі підходить до будь-якої кухні - футуристичної і класичної. Гранітні мийки Deante виробляються в Польщі, на одному з найсучасніших заводів Європи. Передова технологія виробництва дозволяє підтримувати найвищі стандарти якості виготовлення та аудиту якості, результатом чого є не тільки прекрасний зовнішній вигляд продукту, але й його особливі властивості.
Реверсивна раковина - установіть чашу ліворуч або праворуч
По-перше, вони дозволяють вибрати праву або ліву сторону, де ми будемо мати злив, тому раковина є «реверсивною».
oltix
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 58 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 44 cm |
| Мoдель | ZLMZ211A |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Szare |
- Ціна: 10 702 ₴
