Доставка зі складу 5-10 днів.
BLANCO TIPO 8 Compact
Технічні дані:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 17 cm |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 2 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | Tipo 8 Compact |
| Марка | Blanco |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴





