Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка Alveus Steel Basic 160 льон 1049434
Сталева мийка Basic має вишуканий дизайн, гарні лінії та відтінок сучасності. Раковина виготовлена з нержавіючої сталі з сатиновим або лляним покриттям. Мийка реверсивна, врізна в стільницю. З такою унікальною мийкою ваша кухня придбає оригінальність.
Характеристики продукту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 14 cm |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Кількість камер | 2 komorowe |
| Коротка сторона | 43,5 cm |
| Мoдель | Basic 160 1049434K (len) |
| Марка | Alveus |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Тип клапана | zatyczkowy z sitkiem |
| Форма | Prostokątny |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴








