
Раковина Blanco Supra 400-U Stal Szczotkowana (518201)
11 040 ₴
- В наявності
- Код: 17527310
Доставка зі складу 5-10 днів.

Для індивідуального підключення основного та додаткового відділень, з місцем для зливу та аксесуарів

Технічне креслення



Кухонний центр з нержавіючої сталі - Classic. Позачасовий. Красиво.

Найвища якість
BLANCO використовує лише найякіснішу нержавіючу сталь, яка відбирається відповідно до певних критеріїв і якість якої підлягає суворому контролю. Досвід обробки сталі доповнює високу якість.

Гігієна
Поверхня нержавіючої сталі BLANCO надзвичайно гладка. Різні можливості використання нержавіючої сталі в харчовій промисловості підкреслюють її чудові гігієнічні властивості.

Нейтральність при контакті з їжею
Нержавіюча сталь не впливає на зовнішній вигляд і смак харчових продуктів.

Витривалість
Нержавіюча сталь міцна та поглинає удари. Посуд, який впав у чашу сталевої раковини, не розіб’ється так легко.

Імунітет
Високоякісна нержавіюча сталь BLANCO природно стійка до побутових кислот і плям, які можуть з’явитися під час контакту з певними харчовими продуктами (наприклад, кава, чай, фрукти та овочі).

Простота догляду
Нержавіюча сталь BLANCO десятиліттями зберігає свою цінність і красу, навіть якщо вона не потребує особливого догляду.

Здатність до регенерації
Нержавіюча сталь має здатність до постійної регенерації. Під впливом кисню на поверхні нержавіючої сталі утворюється пасивний шар, який забезпечує стійкість до корозії.

Стійкість до високих температур і світла
Нержавіюча сталь стійка до високих температур до 300°C. Також тривалий вплив сонячних променів не впливає на колір і структуру матеріалу.

Рекомендовані продукти

_x000D_ Blanco Carena Chrome (520766)_x000D_

_x000D_ Blanco Botton Pro 45/2 Automatic (517468)_x000D_

_x000D_ Набір накладних рейок Blanco 416x60 мм (235906)_x000D_

_x000D_ Пластиковий сушар Blanco для підвісних відділень чорний (230734)_x000D_

_x000D_ Blanco Jurena Chrome (520764)_x000D_

_x000D_ Blanco Botton Pro 45/2 Manuall (517467)_x000D_

_x000D_ Слив Blanco зі сталевою вставкою для підвісних камер 425x365 (513485)_x000D_

_x000D_ Зливна кришка Blanco CapFlow з нержавіючої сталі (517666)_x000D_
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 43 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 17,5 cm |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 43 cm |
| Мoдель | Supra 400-U |
| Марка | Blanco |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Podwieszane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Kwadratowy |
| Колір | Srebrne |
- Ціна: 11 040 ₴









