Доставка зі складу 5-10 днів.
Франке Онда OLN 611-63
гладка нержавіюча сталь
Вбудована раковина
каталожний номер 101.0607.955
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 63 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 16 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | ONDA OLN 611-63 |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Stalowe |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

