
Раковина Franke SID 610-40 114.0496.104 onyx
9 950 ₴
- В наявності
- Код: 51574324
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийки з тектоніту надзвичайно елегантні та додають кухні природного вигляду. Тектоніт – це міцний гранітоподібний матеріал із унікальним покриттям.

Franke SID 610-40 114.0496.104 онікс
Мийки з тектоніту, незважаючи на високу стійкість до високих температур, ударів, подряпин і плям, дуже легкі в порівнянні з мийками з граніту. Характеризується ніжною текстурою поверхні, яка, однак, не є пористою, що забезпечує високий гігієнічний стандарт.

Технічні характеристики:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 53 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 43 cm |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 950 ₴


