
Мийка Deante Garden szary ZYT_311A
5 390 ₴
- В наявності
- Код: 117951337
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
ГОСПОДАРСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ 50X34 СМ СІРИЙ DEANTE GARDEN
Функції продукту
ОПИС ПРОДУКТУ
Deante – увага до кожної деталі
Deante - це поєднання точності виконання, уваги до кожної деталі та сучасних тенденцій. Цей виробник сантехніки, душових панелей, кабін, душових піддонів, раковин і кухонної фурнітури безперечно виділяється на ринку. До продукції Deante входять пристрої з унікальним дизайном. Філософія бренду - це якість, комфорт і натхнення від природи та навколишнього середовища. Все це робить його одним з найбільш часто вибираних покупцями. Завдяки увазі до підтримки найвищих стандартів гігієни Deante також виробляє прилади для медичних установ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 50 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 35 cm |
| Мoдель | Garden ZYT 311A (szary) |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Polipropylenowe |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Слив | Bez ociekacza |
| Стан | Нове |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 390 ₴

