
Раковина Franke Urban UBG 620-36-33 GSC Czarny Mat 1140697746
18 989 ₴
- В наявності
- Код: 150836882
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка вбудована Urban UBG 620-36-33 GSC. Ця матова чорна модель має злив відповідного кольору, створюючи гармонійне монохроматичне ціле, яке додасть вашій кухні глибини та оригінального стилю. Матеріал Fragranite, з якого виготовлена ця модель, на 80% складається з натурального граніту. Завдяки використанню дуже дрібних частинок граніту мийка ідеально гладка та ніжна на дотик. Усі фрагранітні мийки Franke виготовляються за технологією Sanitized®. Тому вони містять фосфатне скло з додаванням срібла, яке обмежує ріст бактерій до 99%. Крім того, мийки з матеріалу Fragranite стійкі до подряпин, ударів і плям, а їх колір не змінюється з часом. Вони також стійкі до короткочасного впливу високих температур (до 280°C протягом 15 секунд). При встановленні додаткових аксесуарів, наприклад, дозатора мила, необхідно придбати розпірку 133.0533.532.
Інформація про продукт
Технічні дані
Інформація про продуктОсобливості та функції продуктуРозміриВстановлення| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 22 cm |
| Додаткова інформація | Немає |
| Кількість камер | 2 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | Urban |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 18 989 ₴


