
Раковина Franke Maris Mrg 110-37 Czarny Mat Cl 1250697760
18 507 ₴
- В наявності
- Код: 150836833
Доставка зі складу 5-10 днів.
Franke Maris MRG 110-37 чорна матова мийка + чорний зливний набір 125.0697.760 про бренд Чудові рішення для вашого дому. Швейцарська компанія Franke, розташована в Арбурзі, пропонує повне обладнання для серця вашого дому. Мийки, крани, плити, духовки, витяжки та корисні аксесуари створять функціональну та красиву кухню. Шукайте ідеї та натхнення в наших матеріалах. Чудово оформлена кухня. Вибір матеріалу, який підходить для вашої кухні, залежить від того, для чого буде використовуватися мийка. Кожен точно розроблений матеріал має індивідуальний характер і пропонує унікальні переваги. Наприклад, гранітні раковини Franke доступні в дев’яти кольорах, натхненних природою, і забезпечують чудову естетику. Граніт – це лише один із матеріалів, які ми пропонуємо, тож насолоджуйтеся чудовими варіантами, які пропонує Franke. Ми підходимо до кожної частини нашого продукту з особливою ретельністю та увагою - від раковин, змішувачів до фільтрації води. Таким чином, ми допомагаємо вам створити ідеальне рішення для кухні. Гармонія чорного. Чорний матовий наразі є найпопулярнішим оздобленням у дизайні кухні, як у зоні фасадів і ручок, так і серед фурнітури та аксесуарів. ніколи не перестають бути модними. На кухні він поєднує позачасову елегантність із розкішшю, створюючи вражаючий ефект і гармонійне ціле. Всупереч поширеній думці, чорний колір може надати кімнаті тепло і створити затишок. Матовий чорний ніжно розсіює світло, що падає на нього. Водночас це основа, на якій можна побудувати стильний інтер’єр, натхненний класичним дизайном, сміливим дизайном і повним гламуру. У поєднанні з деревом це створює ідилічну атмосферу. З цеглою чорний колір стає лофтовим. Він ідеально поєднується майже з будь-яким інтер’єром і матеріалами, створюючи єдине ціле, в якому ми відчуваємо себе добре. Пропозиція Franke включає в себе всі необхідні пристрої та аксесуари в матовому чорному кольорі - від раковин і кухонних змішувачів до зливів, заглушок і зливних кришок. Контраст - це сила. Завдяки надзвичайній потужності він підкреслює красу додаткових будівель і приладів, а також унікальність кухонного простору, чудово підходить для витяжок. Завдяки використанню цього кольору вони оптично менші. Щоб переконатися в цьому, просто подивіться на модель Smart Suspended, яка також є декоративною лампою. Відмінними рисами моделі Smart Deco є м’які вигини та форма, навіяна традиційними витяжками. У цьому пристрої позачасовий чорний супроводжується декількома пастельними кольорами обробки на вибір. Чорна техніка ідеально підходить для білих і сірих кухонь, додаючи характерності інтер’єру. Однак матовий чорний настільки універсальний, що впишеться в облаштування будь-якої кухні. Раковина Franke Maris MRG 110-37 має елегантний дизайн і надзвичайно місткі камери. Вони виготовлені з Fragranit+, дуже міцного та гігієнічного матеріалу за технологією Sanitized. Тому вони містять фосфатне скло з додаванням срібла, яке обмежує ріст бактерій до 99%. Камери Maris ергономічні та легко миються. Вони також стійкі до короткочасного впливу високих температур (до 280°C протягом 15 секунд). : зліва-справа 403,0 Зовнішні розміри: спереду - ззаду 433,0 Розміри великого відділення: зліва-справа 370,0 Розміри великого відділення: спереду-зад 400,0 Глибина великого відділення 200,0 Виріз: розміри зліва-справа 404,5 Розміри вирізу: розміри спереду-заду 434,5 хв. ширина основи 45 смСпосіб встановлення: Врівень зі стільницеюСпосіб встановлення: Для основи Положення зливу: 3 1/2"Положення зливу: Без зливуБренд: FrankeСімейство продуктів: MarisLine: Сертифікат MarisCEC Сертифікат UKCAКількість зливних отворів: Без зливуДвусторонній: Немає Піддон для зливу: Немає Зливний отвір: ТакТип зливу : Заглушка Сифон в комплекті: Так Кількість отворів під кран: немає Отвір під дозатор: Ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 43,3 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 40,3 cm |
| Мoдель | Maris MRG 110-37 (125.0697.760) |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Podwieszane |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
- Ціна: 18 507 ₴


