
Комп'ютерні навушники Razer Kraken Kitty Edition Quartz Edition (RZ0402980200R3M1)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 90579034
Доставка зі складу 5-10 днів.

Razer Kraken Kitty Edition

ПОТУЖНИЙ RAZER CHROME

РЕАКТИВНЕ ОСВІТЛЕННЯ НА ПОТОКУ
Як стример, ви можете підняти свою продуктивність на новий рівень висоти та додайте новий рівень взаємодії з аудиторією завдяки освітленню, на яке вони реагують емоції, сповіщення, крики та багато іншого. Персоналізуйте, які саме кольори та ефекти запускаються в гарнітурі завдяки додатку Streamer Компаньйон.

РЕЖИМ КОСПЛЕЙRazer Lighting Колірність у цій ігровій USB-гарнітурі можна активувати пізніше підключений до Power Bank, що дозволяє вмикати брелок, де б він не був камера.

АКТИВНИЙ МІКРОФОН З ШУМОПОДУШЕННЯМ
Звучить так добре, як ти виглядаєш. Забезпечте кристально чисте спілкування з висувний високоякісний мікрофон, налаштований на блок будь-який фоновий шум.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 275g |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина кабелю | 1,3m |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Комунікація | Przewodowa |
| Мoдель | Kraken Kitty |
| Марка | Razer |
| Роз'єм | USB |
| Будівництво | Douszne |
| Тип | Słuchawki z mikrofonem |
| Колір | Różowe |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
| Чутливість мікрофона | 109 dB |
- Ціна: 9 999 ₴



