Доставка зі складу 5-10 днів.


Монітор Samsung S31C

Чудове зображення
Безрамний дизайн
Переглядайте зображення на екрані без будь-яких перерв. Безрамковий екран із трьома краями привносить чистий і сучасний вигляд у будь-який домашній офіс або робоче місце. У конфігурації з кількома моніторами екрани з’єднуються настільки точно, що лінія контакту майже невидима.

Насолоджуйтесь ідеально точним оглядом – незалежно від кута огляду
IPS матриця
Тепер ви можете комфортно зосередитися на екрані, незалежно від того, де ви знаходитесь. Матриця IPS відображає живі та яскраві кольори по всьому екрану, точно відтворюючи відтінки та підкреслюючи найважливіші деталі.

Шалено плавний ігровий процес
AMD FreeSync
Насолоджуйтесь іграми без будь-яких затримок Технологія AMD Radeon FreeSync™ гарантує, що частота оновлення монітора та відеокарти завжди буде ідеально синхронізована, таким чином зменшуючи ймовірність зависання зображення. Насолоджуйтеся розвагами без перешкод.

Повна синхронізація ігрового процесу
Частота оновлення 75 Гц
Виняткова плавність зображення та дії, що відбувається на екрані. Частота оновлення 75 Гц забезпечує ще більш плавне зображення. Під час ігор, перегляду відео на YouTube або відтворення іншого вмісту вам більше не потрібно турбуватися про затримки чи розмиті зображення.

Бережіть свої очі
Режими Eye Saver і Flicker Free
Захист очей дозволяє зробити більше. Удосконалена технологія збереження очей, сертифікована TUV, мінімізує втому очей, зменшуючи кількість синього світла та усуваючи втомливе мерехтіння.

Режим автоматичного налаштування яскравості
Eco Saving Plus
Монітор Samsung має глобальний сертифікат енергозбереження, а режим Eco Saving Plus дозволяє додатково зменшити енергоспоживання до 10%.

Ще більше універсальності
Роз'єми HDMI і D-Sub
Можливість підключати більше пристроїв. Зручно підключайте пристрої безпосередньо до монітора, уникаючи непотрібних ускладнень і додаткового хаосу на столі.
*Фотографії лише для ілюстрації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 3.8 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 18 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Динамічний контраст | Mega |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Nie dotyczy |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | G |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | LS27C310EAUXEN |
| Марка | Samsung |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 25W Вт |
| Розмір плями | 0.311mm |
| Розмір екрана | 68 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 9 999 ₴










