Доставка зі складу 5-10 днів.
Технічні деталі - Екологічна сертифікація (стійкість): ENERGY STAR, RoHS, EPEAT Silver Design - Сертифікати: ГОСТ - Колір продукту: чорний - Позиціонування на ринку: Home - Передня кришка: чорна - Не містить важких металів: Hg (ртуть) - Колір ніжки: чорний Потужність - Клас енергоефективності (SDR): E - Вхідна напруга змінного струму: 100 - 240 В - Частота вхідного змінного струму: 50 - 60 Гц - Режим вимкнення: 0,2 Вт - Споживана потужність в режимі очікування: 0,2 Вт - Споживана потужність : 18,19 Вт - Зовнішній блок живлення: Немає Умови експлуатації - Допустима відносна вологість: 5 - 93% - Діапазон температур (робочий): 0 - 40 °C - Діапазон температур (зберігання): -25 - 55 °C - Допустима висота під час робочий (над рівнем моря): 0 - 3658 м - Діапазон відносної вологості: 10 - 85% - Допустима висота (над рівнем моря): 3658 - 12192 м Дисплей - Діапазон сканування (довжина): 50 - 76 Гц - Коефіцієнт контрастності (динамічний) : 20000000: 1- Час відгуку (типовий): 5 мс- Підтримувана роздільна здатність графіки: 1920 x 1080 (HD 1080)- Яскравість дисплея (типова): 200 кд/м2- Кут огляду (по вертикалі): 65°- Роздільна здатність: 1920 x 1080 пікселів - Діапазон горизонтального сканування: 30 - 83 кГц - Формат зображення: 16:9 - Діагональ екрана: 21,5" - Кольори дисплея: 16,78 мільйонів кольорів - Кут огляду по горизонталі: 90° - Сумісність з 3D: Ні - Розмір плями: 0,248 x 0,248 мм - рідний Співвідношення сторін: 16:9- Форма екрана: Плоский- Тип підсвічування: W-LED- Технологія дисплея: LCD- Тип HD: Full HD- Розмір зображення (по вертикалі): 26,8 см- Підтримувані режими відео: 1080p- Коефіцієнт контрастності (типовий) : 700:1- Тип матриці: TN- Розмір зображення (по горизонталі): 47,7 см- Частота пікселів: 108 МГц- Максимальна частота оновлення: 60 Гц Мультимедіа- Вбудовані динаміки: Ні- Вбудована камера/камера: Немає Ергономіка- Блокування кабелю Тип слота: Кенсінгтон- Діапазон кутів нахилу: -5 - 15°- Замок Кенсінгтона: Так- Світлодіоди: Живлення- Інтерфейс для монтажу панелі: 100 x 100 мм- Стандарт VESA: Так- Поворот: Ні- Регулювання висоти: Ні- Екранне меню: Так - Можливість нахилу: так - Мови екранного меню: спрощена китайська, італійська, німецька, чеська, голландська, традиційна китайська, російська, японська, корейська, шведська, французька, польська, іспанська, фінська, англійська, португальська - Кількість мов екранного меню: 16 портів та інтерфейси - Кількість портів VGA (D-Sub): 1 - Вбудований концентратор USB: Ні - Порт DVI: Ні - Вихід змінного струму: Так Інші функції - Вбудований ТВ-тюнер: Ні - Вбудований перемикач: Так - Тип товщини каркаса: звичайний - Пакувальний матеріал, що підлягає вторинній переробці: 100% - Довжина кабелю живлення: 1,2 м - MTBF (середній інтервал між відмовами): 50000 год. Гарантія - Гарантія: 3 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 60° |
| Вага з базою | 2,9kg |
| Висота з основою | 315mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 50mm |
| Горизонтальні кути огляду | 90° |
| Динамічний контраст | 20000000:1 |
| Додаткові функції | Flicker Free |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | E |
| Кнопка повного вимкнення | Да |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | E2270swn |
| Марка | AOC |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 14,8W Вт |
| Розмір плями | 0,248mm |
| Розмір екрана | 54,6 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип матриці | TN |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Ширина з основою | 505mm |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 9 999 ₴










