Доставка зі складу 5-10 днів.

DELL серії E E2424HS. Довжина екрана по діагоналі: 60,5 см (23,8 дюйма), Роздільна здатність: 1920 x 1080 пікселів, Тип HD: Full HD, Технологія дисплея: LCD, Час відгуку (типовий): 8 мс, Формат рідного зображення: 16:9, Кут огляду ( горизонтальний): 178°, кут огляду (вертикальний): 178°, стандарт VESA, колір продукту: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 4.5 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 28 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Динамічний контраст | 3000:1 |
| Додаткові функції | Flicker Free |
| Клас енергоспоживання | D |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | G |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | F |
| Код сертифікації | 1294066 |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki |
| Мoдель | E2424HS |
| Марка | Dell |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 16W Вт |
| Розмір плями | 0,275mm |
| Розмір екрана | 60 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип матриці | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

