Доставка зі складу 5-10 днів.
Яскраві, чіткі зображення без рамок. Широкоекранний монітор Philips V-line забезпечує зображення без рамок, але при цьому є дуже економічно ефективним і містить основні функції. Функція Adaptive-Sync забезпечує плавне зображення. Захист від відблисків, режим LowBlue і робота без мерехтіння приємні для очей.
Монітор із панеллю VA дозволяє насолоджуватися чудовою якістю зображення та широкими кутами огляду. Монітор Philips LED VA використовує передову багатофункціональну технологію вертикального налаштування зображення, яка забезпечує надзвичайно високий коефіцієнт статичної контрастності, а отже, дуже яскраве. , яскраве зображення. Це ідеальне рішення як для стандартних офісних програм, так і для відображення фотографій, веб-сайтів, фільмів та ігор, а також для використання вимогливих графічних програм. Оптимізована технологія керування пікселями додатково забезпечує надзвичайно широкі кути огляду 178/178 градусів, що забезпечує чудову чіткість зображення.
Попередні налаштування SmartImage дають вам легкий доступ до оптимізованих налаштувань зображення SmartImage — це остання ексклюзивна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 4 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | NVIDIA G-Sync |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | E |
| Код сертифікації | 419757 |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki |
| Мoдель | 272V8LA |
| Марка | Philips |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | 2W |
| Споживана потужність | 21W Вт |
| Розмір плями | 0,31mm |
| Розмір екрана | 68 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴

