Доставка зі складу 5-10 днів.

Монітор AOC
Елегантний дизайн і чітке зображення Full HD
AOC 27B2H — надзвичайно тонкий і сучасний 27-дюймовий монітор із роздільною здатністю Full HD. Крім того, він має технології захисту очей LowBlue і FlickerFree. Все це за привабливою ціною, особливо для наших клієнтів.
Сучасний дизайн
Монітор AOC 27B2H безрамковий з трьох сторін, що дозволяє підключати кілька моніторів, зберігаючи при цьому комфорт використання. Це означає, що ви не будете відчувати дратівливих перерв у відображеній області. Це неймовірна зручність і комфорт у використанні багатомоніторної системи. Ваш курсор більше ніколи не зникне в темній частині кадру. Відтепер ви зможете працювати з монітором AOC 27B2H набагато комфортніше та приємніше.

Зручність перегляду
Втомилися позиціонувати себе, змінювати позиції та рухатися, щоб чітко бачити всі кольори на екрані? Монітор AOC 27B2H забезпечує точне відображення кольорів під кутом огляду до 178°. Широкий кут огляду забезпечує комфортний перегляд в будь-якому положенні. Неважливо, звідки ви дивитеся на монітор. Відтепер ви бачитимете ідеально відображені кольори.
Роз'єм HDMI
Монітор AOC 27B2H обладнано входом для мультимедійного інтерфейсу високої чіткості (HDMI). Його підтримують, зокрема, ігрові консолі, DVD-програвачі та комп’ютери. Монітор також має роз’єм VGA, тому його також можна підключати до старіших пристроїв.

Роздільна здатність Full HD
Монітор AOC 27B2H має роздільну здатність Full HD 1920 x 1080 пікселів. Завдяки цьому ви можете дивитися Blu-ray фільми у відмінній якості, грати в ігри з високою роздільною здатністю або презентувати текст в офісі, який буде зрозумілий одержувачам. Все це стане можливим з монітором AOC 27B2H. Незалежно від того, як ви любите проводити свій вільний час, будь то перегляд фільмів або ігри, роздільна здатність Full HD забезпечить вам повне багатство деталей, красиву колірну палітру та кут огляду до 178°. Усе це без використання високоякісної відеокарти.
Захист очей
Сьогодні все частіше говорять про шкідливість так званого «блакитного світла». За багатьма даними, він порушує добовий ритм, негативно впливає на якість сну, може викликати проблеми із засипанням і може бути шкідливим для очей. Однак вам не потрібно про це хвилюватися, оскільки монітор AOC 27B2H має технологію AOC Low Blue Light.
За що вона відповідає? Технологія AOC Low Blue Light блокує короткохвильове синє світло без зміни кольору екрана. Це надзвичайно важлива інформація, оскільки багато спроб зменшити промені синього світла закінчувалися затемненням або пожовтінням зображення. Однак технологія AOC Low Blue Light захищає ваші очі без шкоди для якості зображення, яке ви переглядаєте. Усе це завдяки турботі про наших споживачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 3,6kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 22 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | Low Blue Light |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | E |
| Код сертифікації | 388965 |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | 27B2H/EU |
| Марка | AOC |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 22W Вт |
| Розмір плями | 0,31mm |
| Розмір екрана | 68 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴





