Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор Dell 22 - E2222HSU Отримайте широкий кут огляду, заощаджуючи місце на своєму столі. Цей 21,5-дюймовий монітор Full HD має регулювання висоти, вбудовані динаміки та екологічний дизайн.
Усе, що вам потрібно для підвищення продуктивності
Функціональність і стиль
Dell Display Manager
Екологічний підхід з урахуванням сьогодення та майбутнього
Завантажити
E2222HS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | Flicker Free |
| Клас енергоспоживання | D |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | D |
| Код сертифікації | 605451 |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki |
| Мoдель | E2222HS |
| Марка | Dell |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 21W Вт |
| Розмір плями | 0,25mm |
| Розмір екрана | 53 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


