Доставка зі складу 5-10 днів.
AOC AOC Essential-line 24E3UM/BK - світлодіодний монітор Діагональ зображення 61 см (24 дюйми) Full HD, 1920 x 1080 пікселів; Час відгуку пікселя: 4 мс. Клас енергоефективності (Calc): E (A - G) Інтерфейси: HDMI , DisplayPort, роз’єм для навушників, USB, лінійний аудіо-вхід, VGA; технологія Flicker Free, можливість нахилу, кріплення VESA 100 x 100 мм AOC 24E3UM пропонує все, що вам потрібно для роботи чи навчання. Ця модель поєднує в собі приголомшливу 23,8-дюймову VA-панель із широкими кутами огляду та роздільною здатністю FHD із такими зручними для очей функціями, як режим Low Blue Light і Flicker Free, а також вбудовані динаміки для безпроблемного відтворення високоякісного звуку. . Ця модель також пропонує організацію кабелів, яка допомагає підтримувати ваше робоче місце в порядку. Роздільна здатність Full HD. Хочете дивитися повноцінний фільм Blu-ray, грати у високій чіткості чи чітко читати текст в офісних програмах? Завдяки роздільній здатності Full HD 1920 x 1080 пікселів цей монітор робить саме це. Незалежно від того, що ви дивитеся, у роздільній здатності Full HD це буде відображатися з великою деталізацією, без потреби у високоякісній відеокарті та споживання великої кількості системних ресурсів , що забезпечує особливо живі та яскраві зображення. Частота оновлення 75 Гц Отримайте найвищий клас! При частоті оновлення 75 Гц панель дисплея записує 75 кадрів в секунду. Частота оновлення 75 Гц на 25% вища порівняно з базовими дисплеями 60 Гц. Однак вони недорогі та забезпечують додаткові кадри, необхідні геймерам, щоб перемогти своїх опонентів. HDMIHDMI (мультимедійний інтерфейс високої чіткості) підтримується поточними ігровими консолями, сучасними графічними картами та приставками, які включають систему захисту HDCP для цифрового вмісту. Версії HDMI 1.3-1.4b підтримують частоту оновлення до 144 Гц при 1080p і 75 Гц при 1440p, а версії HDMI 2.0-2.0b підтримують 240 Гц при 1080p, 144 Гц при 1440p і 60 Гц при 2160p (4K).USB-концентраторUSB-концентратор інтегрована з моніторами AOC забезпечує легкість використання та комфорт на вашому столі. Бічні порти легко доступні, навіть якщо ви їх не бачите; Ви більше не витрачаєте час на пошук вільного USB-порту на задній панелі комп'ютера. Увага! Опис цього продукту було автоматично перекладено. Якщо ми зможемо покращити його завдяки вам, будь ласка, зв'яжіться з нами: Час відгуку пікселя: 4 мс · Динам. коефіцієнт контрастності: 20000000 : 1 · Співвідношення сторін: 16:9 · Глибина продукту: 188 мм · Інтерфейси (комп'ютер/мультимедіа): HDMI, DisplayPort, роз'єм для навушників, USB, лінійний аудіо-вхід, VGA · Інтерфейси: DisplayPort: 1 x · Інтерфейси: HDMI: 2 x · Інтерфейси: USB: 2 x · Інтерфейси: VGA: 1 x · Яскравість: 300 кд/м² · Мова екранного меню: Багатомовний · Клас енергоефективності 2021: E (A - G) · Колір виробника: чорний · Контраст: 3000: 1 · Кут нахилу: -5/+23 · Кут огляду (горизонтальний): 178 ° · Кут огляду (вертикальний): 178 ° · Можливість кріплення на стіну: 100 x 100 мм, стандарт VESA · Оновлення матриці: 75 Гц · Енергоспоживання в сплячому режимі: 0,3 Вт · Покриття екрану: антиблікове · Діагональ дисплея: 24 дюйма · Діагональ дисплея (в см): 60,5 см · Річне споживання електроенергії: 18 кВт·год/рік · Тип панелі: LCD (VA) · Тип дисплея: LCD · Роздільна здатність екрана: Full HD · Вертикальна роздільна здатність: 1080 пікселів · Горизонтальна роздільна здатність: 1920 пікселів · Крок пікселя: 0,275 мм · Ширина продукту: 540 мм · Технологія VRR: AMD Adaptive-Sync · Налаштування положення дисплея: Нахил · Висота виробу: 409 мм · Характеристики монітора: зменшення синього світла, технологія Flicker Free, можливість нахилу, кріплення VESA 100 x 100 мм · Джерело живлення: 100–240 В · Застосування (монітор ПК): офіс, дім · Споживана потужність: 18 Вт · Енергоспоживання в режимі очікування: 0,5 Вт У комплект поставки входи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | E |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki |
| Мoдель | 24.E3UM |
| Марка | AOC |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 18W Вт |
| Розмір плями | 0,275mm |
| Розмір екрана | 60 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴

