Доставка зі складу 5-10 днів.

Philips 242V8LA/00 Ідеально підходить для дому та офісу
Ідеально підходить для домашнього та офісного використання. Матриця високої роздільної здатності забезпечить чітке зображення та достатній робочий простір для комфортної роботи. Сучасний дизайн монітора ідеально доповнить композицію на будь-якій комп'ютерній робочій станції. Будьте готові до більшої реалістичності та динамічності зображення в якості Full HD. Висока роздільна здатність дозволить побачити найдрібніші деталі в кіносценах і оцінити майстерність графіки в іграх. Крім того, шрифти, що відображаються на екрані Full HD, більш виразні, тому перегляд матриці не напружує очі так сильно, як при меншій роздільній здатності.

Можливості SmartImage
SmartImage — це найновіша ексклюзивна технологія Philips, яка аналізує вміст, що відображається на екрані, і забезпечує оптимізовану продуктивність відображення. Цей зручний інтерфейс дозволить вам вибрати різні режими, наприклад: Офіс, Фотографії, Фільми, Ігри, Заощадження тощо відповідно до програми, яку ви використовуєте.
Технологія SmartImage динамічно оптимізує контраст, насиченість кольорів і різкість фотографій і відео. Таким чином, ви можете отримати найкращу продуктивність дисплея. Економний режим дозволить заощадити енергію. І все це в реальному часі одним натисканням кнопки.

Турбота про ваші очі

Повний сюрпризів
З додаткових переваг монітора варто відзначити режим EasyRead, завдяки якому читати з екрану можна так само, як з паперових аркушів. Багато користувачів напевно оцінять можливість швидкого підключення зовнішнього обладнання. Також варто відзначити роз'єм HDMI, що дозволяє забезпечити високу якість передаваного сигналу. Ще однією перевагою є DisplayPort, призначений для цифрового підключення до комп’ютера.
Продукт також виправдає очікування геймерів, які хочуть ідеальне зображення без спотворень. Монітор Philips 242V8LA/00 відрізняється дуже швидким часом відгуку, що дозволяє забезпечити плавність ваших дій. Насправді частота кадрів майже необмежена.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 3kg |
| Висота з основою | 416mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 220mm |
| Річне споживання енергії | 16 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Динамічний контраст | Mega |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Nie dotyczy |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | E |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki |
| Мoдель | 242V8LA/00 |
| Марка | Philips |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | 4W |
| Споживана потужність | 13,59W Вт |
| Розмір плями | 0,28mm |
| Розмір екрана | 60 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | Inne |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Ширина з основою | 540mm |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
| Енергоспоживання на 1000 год у режимі SDR (N) | 16 kWh |
- Ціна: 9 999 ₴







