Доставка зі складу 5-10 днів.

Настільний монітор Mi 23.8" 1 C Компактний розмір, необмежений огляд
Ширококутна IPSP-панель
Тристороння вузька рамка. Захоплюючий досвід
Надтонкий корпус 7,3 мм
Висока роздільна здатність 1080p
Функція слабкого синього світла Комфорт для очей

Широке поле огляду 178 градусів. Панорамний вигляд з першого погляду. Ширококутний 23,8-дюймовий IPS-дисплей пропонує поле огляду до 178 градусів із яскравим і реалістичним відтворенням кольорів під будь-яким кутом. Чіткий і насичений колірний дисплей буде супроводжувати вас щодня.

Тонкий дизайн із тристоронньою вузькою рамкою Виходить за межіЕкран має продуманий дизайн із тристоронньою вузькою рамкою, яка виходить за межі. Незалежно від того, чи використовується він окремо чи в поєднанні з іншими екранами, він дозволяє отримувати зображення без перешкод.

Надтонкий корпус 7,3 мм*Компактний і тонкий, вишуканий і простий Найтонша частина футляра становить лише 7,3 мм, що економить місце на вашому столі. Тонкий і простий дизайн виділяється з усіх боків.

Висока роздільна здатність 1080p Яскраві кольори, яскраві зображенняВисока роздільна здатність 1920 x 1080 23,8-дюймового екрана забезпечує неймовірну чіткість, надаючи вам повну деталізацію кожного відображеного зображення.

Функція низького синього світла*, зручніша для очей. Режим слабкого синього світла дозволяє відфільтрувати промені синього світла, які шкідливі для очей, зменшуючи втому та забезпечуючи комфортну роботу.
Добрий дисплей виділяється завдяки деталям. Кожна деталь, яка впливає на взаємодію з користувачем, не залишається непоміченою. Ми тут, щоб гарантувати вам чудовий і безперервний досвід, незалежно від того, який вибір ви зробите.

Регулюється в залежності від кута огляду, розвантажує шию

Підтримує широкий спектр інтерфейсів для більших можливостей.

Суцільне покриття, відмінна якість виготовлення

Найвища якість, повна гарантія
* 7,3 мм — це товщина найтоншої частини екрана.* Відсутність мерехтіння означає, що за нормальних умов роботи мерехтіння не видно неозброєним оком/* Сертифікат Low Blue Light, виданий TUV Rheinland (China( Ltd.) ., номер сертифіката: ID1111221596 Кутове бачення та роздільна здатність перевірено компанією Southern Testing China Certification & Inspection Group, номер звіту: SET2020-05127.

Перегляньте пропозицію продуктів Xiaomi

Смартфони Xiaomi

Розумні годинники Xiaomi

Xiaomi Smart Bands

Побутова техніка Xiaomi

Смартфони Redmi

Розумні годинники Redmi

Redmi Smartbands

Аксесуари Redmi
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 2,7kg |
| Висота з основою | 420mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 181mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | Немає |
| Клас енергоспоживання | F |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Nie dotyczy |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | F |
| Код сертифікації | 386782 |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | Mi 1C |
| Марка | Xiaomi |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | Nie dotyczy |
| Споживана потужність | 22W Вт |
| Розмір плями | 0,28mm |
| Розмір екрана | 58,42 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | Nie dotyczy |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Ширина з основою | 539mm |
- Ціна: 9 999 ₴



