Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор Dell E2222HS Широкий кут огляду та економія місця на вашому столі. Цей 21,5-дюймовий монітор Full HD має компактну підставку, тонкий профіль і екологічний дизайн.
Усе, що вам потрібно для підвищення продуктивності
Функціональний, компактний дизайн
Dell Display Manager
Екологічний підхід з урахуванням сьогодення та майбутнього
Завантажити
E2222H
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 3kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | D |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | D |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | E2222H |
| Марка | Dell |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 19W Вт |
| Розмір плями | 0,25mm |
| Розмір екрана | 53 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,3W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

