Доставка зі складу 5-10 днів.

Aoc 18" 22B2AM
Незалежно від того, використовуєте ви монітор вдома чи в офісі, варто подбати про комфорт очей. Екран AOC 22B2AM не тільки забезпечує достатній робочий простір для комфортної роботи, але і має високу роздільну здатність. В результаті він відмінно підходить як для введення даних в програми, так і для перегляду фільмів. Крім того, сучасний дизайн пристрою елегантно доповнить будь-яке робоче місце.

Роздільна здатність Full HD
Ви хочете дивитися фільми Blu-ray у чудовій якості, грати в ігри з високою роздільною здатністю чи читати чіткий текст для офісного використання? Завдяки роздільній здатності Full HD 1920 x 1080 пікселів цей монітор дозволить вам це зробити. Незалежно від того, що ви дивитеся, роздільна здатність Full HD відобразить це у всіх деталях без використання відеокарти високого класу та споживання великої кількості системних ресурсів.

Широкий кут огляду та безрамковий дизайн
Широкий кут огляду забезпечує точне відображення кольорів із кутом огляду до 178 градусів. Таким чином, неважливо, звідки ви дивитеся на це, ви можете бачити ідеально відображені кольори.
На додаток до сучасного та привабливого зовнішнього вигляду безрамкові конструкції дозволяють підключати кілька моніторів без перерв у відображеній області. Курсор/вікна більше не губляться в темних глибинах кадрів, коли кілька екранів розташовано поруч.

Режим слабкого синього світла
Синє світло з короткою довжиною хвилі може бути шкідливим для очей. Технологія AOC Low Blue Light блокує шкідливе випромінювання синього світла, не змінюючи колір екрана. Інші спроби зменшити синє світло використовують фільтри або налаштування, які затемнюють/жовтять зображення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 2,1kg |
| Висота з основою | 388mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 163,7mm |
| Річне споживання енергії | 30 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | NVIDIA G-Sync |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | E |
| Кнопка повного вимкнення | Да |
| Код сертифікації | 394323 |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki |
| Мoдель | 22B2AM |
| Марка | AOC |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 20W Вт |
| Розмір плями | 0,25mm |
| Розмір екрана | 45 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Ширина з основою | 490mm |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,3W |
| Енергоспоживання на 1000 год у режимі SDR (N) | 16kWh |
- Ціна: 9 999 ₴








