Доставка зі складу 5-10 днів.

Елегантний дизайн, чудовий звук
Обтічний корпус, натхненний формою петлі Мебіуса, забезпечує вишуканий та елегантний стиль.


Інтелектуальне зменшення шуму.
Підходить для будь-якої ситуації.

Глибоке заглушення шуму до 40 дБ
Знайдіть спокій і тишу на жвавих вулицях.
Глибина шумозаглушення 40 дБ може знизити рівень навколишнього шуму до 99%. Виключіть небажані звуки та створіть власний світ чудового звуку.

Інтелектуальне активне зменшення шуму
Правильно зменшуйте шум.
Цілком нова технологія адаптивного шумозаглушення відстежує рівень і тип навколишнього шуму в реальному часі та автоматично вибирає відповідний режим шумозаглушення. Він розуміє звук і навіть краще розуміє потреби користувача.

Режим подвійної прозорості
Насолоджуйтесь музикою та розмовляйте без перерв.
У режимі прозорості слухайте музику, чуючи навколишні звуки. Розширений голосовий режим дозволяє вільно розмовляти навіть у навушниках.
* Стандартним налаштуванням є режим прозорості. Розширений голосовий режим можна активувати вручну. Перегляньте примітки щодо підтримуваних моделей.

Зменшення шуму розмови з трьома мікрофонами
Дзвінки плавні та чіткіші.
Мікрофони зворотного зв’язку, прямого зворотного зв’язку та розмови працюють разом, щоб точно відокремлювати навколишній шум від голосів, роблячи розмови набагато чіткішими.
Якість звуку Hi-Fi.
Насолоджуйтесь чудовим глибоким звуком.
Магнітний модуль DLC
Надчутливий динамічний драйвер для насиченого, просторого звуку.
Подвійні неодимові магніти та діафрагма DLC високої твердості значно покращують динамічну чутливість, дозволяючи навіть найтоншим звукам досягати вуха.
Котушка CCAW
Легка звукова котушка для більшої деталізації та високої продуктивності
Дуже тверде мембранне покриття DLC
Ал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 48g |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр перетворювача | 10 mm |
| Динаміка | 94 dB |
| Довжина кабелю | Nie dotyczy |
| Додаткові можливості | Odbieranie połączeń |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Комунікація | True Wireless |
| Мoдель | Buds 3T Pro |
| Марка | Xiaomi |
| Робочий час | 6 h |
| Роз'єм | USB-C |
| Будівництво | Zamknięte |
| Доля | Do telefonów |
| Тип | Dokanałowe |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Колір | Zielone |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 9 999 ₴



