
Раковина Deante Techno satyna ZEU_0210
8 490 ₴
- В наявності
- Код: 32849096
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.

Техно (Твіст)
Мийка з 2 чашами та зливним краном
Чим відрізняються сталеві мийки Deante?

Краса та елегантністьСталева мийка підходить для будь-якої кухні. Чудово виглядає як в сучасному, так і в мінімалістичному інтер'єрі. Він привертає увагу своїм мінімалістичним дизайном і відмінною якістю виготовлення.

Високоякісні мийки Deante виготовлені з високоякісної сталі, стійкої до подряпин, зміни кольору та високої температури. Вони не вбирають запахи, а сталеву поверхню легко підтримувати в чистоті.

Простота використання. Яка мийка Deante найкраще підійде на вашій кухні? Виберіть форму, розмір і спосіб обробки, які вам найбільше зручні.

Простота встановлення Раковини Deante готові до встановлення та комплектації. Кожна упаковка містить аксесуари з сифоном для підключення до посудомийної або пральної машини.
Мода змінюється, але стиль залишається.
Сталь — це довговічне рішення, яке завжди актуальне, незважаючи на мінливі тенденції, воно ідеально поєднується з дерев’яними, скляними та металевими кухонними аксесуарами.
Якість, якій можна довіряти

Антисептичні властивості

Стійкість до високих температур (250°C)

Стійкий до зміни кольору
Сталева раковина Deante чудово виглядає та стійка до вологи, гарячого жиру та механічних пошкоджень. На нього можна сміливо ставити розігріту каструлю і окріп не зашкодить. Нержавіюча сталь також стійка до кислот і миючих засобів, які використовуються на кухні.



Оздоблення: сатин Код: ZEU 0210
Довжина: 1165 мм. Ширина: 500 мм. Глибина чаші: 140 мм. Для шафи: 800 мм. Злив: 2 дюйми. Модель мийки: 2 чаші. Товщина сталі: 600 мкм.
Антисептичні властивості Гарантія 2 роки*Польський брендБільше моделей із серії Стійкий до зміни кольору Стійкий до високої температури (250°C)Стійкий до термічного ударуНе сприймає запахиСифон включеноПідключення до посудомийної машиниВрізна раковинаПерелив у чашіРеверсивна раковина
Більше моделей із серії Techno

Deante Техно сатин ZMU_0100
Див.

Сатин Deante Techno ZMU_0110

Deante Техно сатин ZMU_0113

Deante Техно сатин ZMU_0200

Deante Техно декор ZMU_3100

Deante Техно декор ZMU_3110

Deante Техно декор ZMU_3113

Deante Техно декор ZMU_3200

Deante Техно декор ZEU_3210

Сатин Deante Techno ZEU_0210
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 116,5 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 14 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Кількість камер | 2 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 2 cale |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |
| Ширина камери | 35 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 490 ₴

