
Раковина Deante Soul dekor ZEO_3513
10 625 ₴
- В наявності
- Код: 24937183
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.

Душа
Мийка на 1,5 чаші зі зливним краном
Чим відрізняються сталеві мийки Deante?

Краса та елегантністьСталева мийка підходить для будь-якої кухні. Чудово виглядає як в сучасному, так і в мінімалістичному інтер'єрі. Він привертає увагу своїм мінімалістичним дизайном і відмінною якістю виготовлення.

Високоякісні мийки Deante виготовлені з високоякісної сталі, стійкої до подряпин, зміни кольору та високої температури. Вони не вбирають запахи, а сталеву поверхню легко підтримувати в чистоті.

Простота використання. Яка мийка Deante найкраще підійде на вашій кухні? Виберіть форму, розмір і спосіб обробки, які вам найбільше зручні.

Простота встановлення Раковини Deante готові до встановлення та комплектації. Кожна упаковка містить аксесуари з сифоном для підключення до посудомийної або пральної машини.
Мода змінюється, але стиль залишається.
Сталь — це довговічне рішення, яке завжди актуальне, незалежно від тенденцій, що змінюються, воно ідеально поєднується з кухонними аксесуарами з дерева, скла та металу.
Якість, якій можна довіряти

Антисептичні властивості

Стійкість до високих температур (250°C)

Стійкий до зміни кольору
Сталева раковина Deante чудово виглядає та стійка до вологи, гарячого жиру та механічних пошкоджень. На нього можна сміливо ставити розігріту каструлю і окріп не зашкодить. Нержавіюча сталь також стійка до кислот і миючих засобів, які використовуються на кухні.



Оздоблення: decorCode: ZEO 3513
Довжина: 780 мм Ширина: 490 мм Глибина чаші: 160 мм До шафи: 600 мм Злив: 3,5 дюйма Модель мийки: 1,5 чаші Товщина сталі: 600 мкм
Антисептичні властивості Гарантія 2 роки*Польський брендБільше моделей із серії Стійкий до зміни кольору Стійкий до високої температури (250°C)Стійкий до термічного ударуНе сприймає запахиСифон включеноПідключення до посудомийної машиниВрізна раковинаПерелив у чашіРеверсивна раковина
Більше моделей із серії Soul

Deante Soul сатин ZEO_011A
Див.

Deante Soul сатин ZEO_0513

Deante Soul сатин ZEO_051A

Deante Soul декор ZEO_3113

Deante Soul декор ZEO_311A

Deante Soul декор ZEO_3513

Deante Soul декор ZEO_351A

Deante Soul ZYU_0203
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 16 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Кількість камер | 1,5 komorowe |
| Коротка сторона | 49 cm |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |
| Ширина камери | 35 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 625 ₴

