
Раковина Alveus Origin Rock 30 Terra 1213022
11 500 ₴
- В наявності
- Код: 73392304
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийки Rock & Roll виготовлені з високоякісного благородного матеріалу Granital. Їх поверхня гладка і приємна на дотик. Їх легко підтримувати в чистоті. Гарний сучасний дизайн і функціональність поєднуються з красивою гамою кольорів. Це те, що вам потрібно на вашій унікальній кухні. Пропонуємо цікавий асортимент з кількох моделей. Виберіть колір, який підходить до вашої кухні. Він може збігатися або контрастувати з відтінком стільниці. Слід зазначити, що кран може бути одного кольору з раковиною. Це варіант, який варто розглянути. Гладка поверхня раковини приємна на дотик і проста в догляді. Новосілля виглядає багатообіцяюче. Заповнена льодом камера Рока містила кілька пляшок шампанського. POP-UP стежить за автоматичним затором. Повний релакс. Рішення купити цю раковину було розумним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 59,5 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 16 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 47,5 cm |
| Мoдель | Rock |
| Марка | Alveus |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Сушарка | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Beżowe |
- Ціна: 11 500 ₴



