
Раковина Alveus Roll 40 czarny 1214091
11 040 ₴
- В наявності
- Код: 19692430
Доставка зі складу 5-10 днів.
Дивіться інше: Раковина Alveus ROLL 40 виготовлена з Granital, це одна з найвищих місткості камери в своєму класі, що підвищує комфорт використання та функціональність для використання після розпакування - Готовий до використання .До обладнання також входить комплект зливу з сифоном і Alvoclips - найякісніші монтажні кронштейни, велика кількість яких забезпечує виняткову стабільність раковини. Раковина легко миється, стійка до плям і запахів - поверхня раковини стійка до розвитку мікроорганізмів. Він має попередньо вирізані отвори для змішувачів і POP-UP, що дозволяє легко встановити. Завдяки поєднанню частинок граніту з високоякісною смолою кухонні мийки Alveus досягають чудової довговічності та термостійкості. Мийки характеризуються високою стійкістю до подряпин і ударів, а догляд за раковиною забезпечується роками. Завдяки технології Alvoslim раковини мають підвищену міцність з оптимізованими поперечними перерізами. Це також дозволяє покращити краї, що важливо в сучасному дизайні. Характеристики продукту: великі зовнішні розміри врізної раковини: 510 x 530 мм, великий злив 3 ½", 114 мм, автоматичний набір заглушок із сифоном з підконструкцією POP-UP. 50 см матеріал: реверсивна мийка з граніту колір: чорний розміри велика чаша: 400 x 160 мм обладнання в комплекті: сифон зі зливом, гаки, шаблон Спосіб встановлення: раковина вставляється зверху у виріз відповідного розміру та кріпиться за допомогою гачків, що входять у комплект. Врізні мийки підходять для кухонних стільниць товщиною від 25 до 40 мм. Перевірте посилку при отриманні від кур'єра звіт про пошкодження, складений під час доставки посилки кур'єром. Інформація про бренд Alveus, відомий протягом багатьох років, він стає все більш агресивним у Польщі. Він формує свою пропозицію безкомпромісним акцентом на якості і ця цінність завжди буде пріоритетом Alveus у Словенії – одна з найсучасніших у Європі. Використання інноваційних технологій відкриває повні можливості для команд дизайнерів і програмістів. Повністю автоматизоване виробництво дозволяє реалізувати прогресивні бачення та ідеї. Alveus спеціалізується на виробництві та постачанні мийок та іншої продукції для кухні Alveus є зразком ексклюзивного продукту з підвищеними технічними параметрами, отриманими завдяки успішному подоланню технологічних бар'єрів - ми надаємо на Alveus 30-річну гарантію раковини!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 59,5 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 16 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 47,5 cm |
| Марка | Alveus |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Сушарка | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Owalny |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 11 040 ₴

