Доставка зі складу 5-10 днів.
Зовнішні розміри: 780 x 435 мм. Розміри камери: 355 x 355 x 160 мм. Мінімальна підструктура: 45 см. Виріз у стільниці згідно шаблону, що вбудовується в стільницю. Тип: 1 чаша, реверсивна. Зі зливом Матеріал: Альграніт У вартість входить: - сифон зі зливом 3,5 дюйма та POP-UP (автоматична заглушка) - 2 отвори заводського виготовлення (одне для змішувача, інше для ручки автоматичної заглушки) - Монтажний комплект Що таке Algranit? Завдяки поєднанню частинок граніту з високоякісною смолою (конгломерат меленого граніту (80%) і смол), кухонні мийки Alveus досягають чудової довговічності та термостійкості до 280 °C. Мийки відрізняються високою стійкістю до подряпин і ударів. Гладка поверхня камери дозволяє легко очищати плями та вапняні відкладення. Висока міцність матеріалу та догляд за раковиною відповідно до інструкції гарантують, що вона прослужить роками. Alveus, впевнений у своїй продукції, виготовленій з АЛЬГРАНІТУ, надає вам 30 РОКІВ ГАРАНТІЇ!!- Стійкість до високих температур до 280°C.- Стійкість до подряпин.- Стійкість до термічного удару.- Стійкість до ударів.- Стійкість до зміни кольору. Чистка та догляд за композитними раковинами Alveus Користуватися раковиною просто. Проте слід дотримуватися наступних правил, використовуючи побутові миючі засоби або спеціальні засоби для чищення композитних мийок відбілювач (розведений водою до 50%) або делікатну миючу пасту, а кальцієві відкладення – 9% оцтовою кислотою. Не використовуйте засоби, що містять хлор (хлорид натрію) або соляну кислоту, і не піддавайте синтетичні матеріали дії сильних хімікатів. , наприклад: засоби для зняття лаку, спирт, бензин, засоби для чищення духовок, концентровані кислоти, луги, розсоли тощо. Вони можуть незворотно пошкодити структуру. Якщо такі речовини потрапили на поверхню, її слід швидко промити водою. Не рекомендується використовувати раковину як обробну дошку. краще використовувати обробну дошку, не ставте на поверхню мийки гарячий посуд або інші предмети, температура яких може перевищувати 180 - 200o C (Увага! дно каструлі або сковороди, поставленої на гарячу плиту, може досягти температури. до 600o C!). Сковороди, каструлі та інші предмети, які можна розігріти до високих температур, слід розміщувати на спеціально пристосованих підставках (з дерева, відповідного пластику тощо). Предмети, що падають на раковину, також можуть її пошкодити. Після кожного використання мийте раковину теплою водою, використовуючи рідину, призначену для домашнього використання, і плями від чаю, кави або фруктових соків слід негайно видаляти теплою водою відповідний засіб для чищення. Для оптимального чищення та обслуговування ми рекомендуємо використовувати набір для чищення Alveus.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 16 cm |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 43,5 cm |
| Мoдель | Falcon |
| Марка | Alveus |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Сушарка | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴




