
Раковина Alveus Rock 30 S biały 1213011
10 579 ₴
- В наявності
- Код: 19692456
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка ALVEUS ROCK 30

розміри: 595 х 475 ммчаша: 320 х 400 х 160 мм основа: 45 смматеріал: граніт колір: біла врізна раковина У комплект входить: сифон зі зливом 3 1/2 автоматична заглушка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 59,5 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 16 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 47,5 cm |
| Марка | Alveus |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 579 ₴



