
Раковина Steiner Michael 111 Fusion (FUS_M7848BI)
10 902 ₴
- В наявності
- Код: 109981629
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Steiner Michael 111 Fusion (FUS_M7848BI)

Використовуйте стік як додаткову стільницю
Мийка має зручний зливний отвір, який знайде багато застосувань на кухні. Ви можете використовувати його для зливу посуду, овочів і фруктів або як додаткову стільницю.
Встановіть додаткові аксесуари Окрім змішувача, на цю модель раковини можна також встановити дозатор для мила, м’ясорубку чи відбір відходів. Це полегшить вашу роботу на кухні та допоможе підтримувати порядок.
У маленькій кухні важливе правильне планування простору. Ця модель раковини не займе багато місця і може бути встановлена на тумбу шириною 50 см.
Виберіть маленьку раковину для маленької кухні та заощадьте місце

Тип: втоплений у стільницю
Розміри (ширина x глибина): 780 x 480 мм Виріз: 765 x 465 мм Виготовлений із: граніту та нержавіючої сталі Кількість камер: 1 Зливний отвір: немає зливного отвору Змішувач: так в комплекті: без дренажного/клапанного пробкового клапана з 3,5-дюймовим фільтром
Реверсивна раковина: так Стійкість: до плям, УФ-променів, ударів, високих температур, подряпин, (деталі в умовах гарантії) Додаткові функції: ручна пробка, можливість встановлення дозатора мила, м’ясорубка або селектор відходів, сифон з підключенням до посудомийної машини РОЗМІРИ КАМЕРИ
Відділення 1: 400 x 350 x 190 мм Мінімальна ширина основи: 45 см
Колір: чорний ЗОВНІШНІ ПАРАМЕТРИ:
Розміри упаковки: 84 x 55 x 28 см Вага з упаковкою: 5 кг ОБЛАДНАННЯ:
Обладнання, переливна та зливна арматура, інструкція з монтажу, гарантійний талон, сифон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Місткість камери | 27 l |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 48 cm |
| Мoдель | Michael |
| Марка | Quadron |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Białe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 902 ₴

