Доставка зі складу 5-10 днів.
Steiner Michael111 Fusion Black (FUS_M7848CZ)

Використовуйте зливний кран як додаткову стільницю. Раковина має зручний зливний кран, який знайде багато застосувань на кухні. Ви можете використовувати його для зливу посуду, овочів і фруктів або як додаткову стільницю.
Встановіть додаткові аксесуари Окрім крана, ви також можете встановити мильницю дозатор у цій моделі раковини, подрібнювач або селектор відходів. Це полегшить вашу роботу на кухні та допоможе підтримувати порядок.
На маленькій кухні важливе правильне планування простору. Ця модель раковини не займе багато місця і може бути встановлена на тумбу шириною 50 см.
Виберіть маленьку мийку для маленької кухні та заощадьте місце

Тип: вбудовується в стільницю
Розміри (ширина х глибина): 780 x 480 мм Виріз: 765 x 465 мм Дизайн: граніт і нержавіюча сталь Кількість камер: 1 Зливний отвір: без зливу Отвір під кран: так Батарея в комплекті: немає Зливний клапан / клапан Пробковий клапан із 3,5-дюймовий фільтр
Реверсивна раковина: так. Стійкість: до плям, УФ-променів, до ударів, до високих температур, до подряпин (подробиці в умовах гарантії) Додаткові функції: ручна пробка, можливість встановлення дозатора для мила, м’ясорубки чи відбірника сміття, сифон із підключення до посудомийної машини РОЗМІРИ ВІДДІЛУВідсік 1: 400 x 350 x 190 мм. Мінімальна ширина підконструкції: 45 см
Колір: чорний ЗОВНІШНІ ПАРАМЕТРИ:
Розміри упаковки: 84 x 55 x 28 см Вага з упаковкою: 5 кг ОБЛАДНАННЯ:
Аксесуари: переливна та зливна арматура, інструкція з монтажу, гарантійний талон, сифон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Місткість камери | 27 l |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 48 cm |
| Мoдель | FUS_M7848CZ Michael 111 Fusion (czarny) |
| Марка | Quadron |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


