
Раковина Deante Evora antracyt metalik ZQJ_T113
11 637 ₴
- В наявності
- Код: 98849819
Доставка зі складу 5-10 днів.
МИК. EVORA ANTHRACITE MET.GRANITE 1K Z/R 780x440x193 + SPACE SAVER
Гранітна мийка серії EVORA Deante антрацитового кольору ідеально підійде для класичних і сучасних інтер'єрів. Елегантний темний акцент зробить вашу кухню унікальною. Крім того, гранітний композит забезпечить вам довгу службу раковини при регулярному догляді. Продукт стійкий, зокрема, до високих температур, термічного удару та зміни кольору - відповідно до європейського стандарту PN-EN 13310. У комплект також входить автоматична заглушка та сифон Space Saver з підключенням до посудомийної машини. Завдяки цьому інноваційному рішенню ви отримаєте багато місця в шафі. Гранітна мийка має практичний перелив у чашу та профільований слив, який можна використовувати як сушарку для посуду чи фруктів. Ще однією перевагою є легке складання.
Оздоблення: антрацитовий металік Спосіб монтажу: врізний Матеріал: граніт Мінімальна ширина шафи [мм]: 500 Довжина [мм]: 780 Ширина [мм]: 440 Висота [мм]: 193
Гранітна мийка Deante виготовлена з високоякісного натурального гранітного композиту. Недарма на нього діє 18-річна гарантія від виробника. Характеризується стійкістю до ударів, високих температур і різких перепадів температури відповідно до європейського стандарту PN-EN 13310. Елегантна поверхня не знебарвлюється і не втрачає блиску. Ідеально поєднується з дерев'яними і кам'яними стільницями. Практична мийка з 1 чашею і зливним краном - ідеальне рішення для невеликих кухонь і студій з міні-кухнею. Виконує також функцію сушарки, профільована поверхня ефективно відводить воду, що стікає з посуду або вимитих продуктів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 18 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 44 cm |
| Мoдель | Evora ZQJ T113 |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 11 637 ₴
