
Раковина Deante Olfato Stal Szczotkowana ZPO_010A
11 346 ₴
- В наявності
- Код: 102972852
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка Deante OLFATO 1 чаша сталева ZPO_010A
Аксесуари:
Елегантна мийка з 1 чашею з колекції Olfato, виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі товщиною 1 мм із сатиновим покриттям, є привабливим, сучасним і, перш за все, дуже гнучким рішенням для кухонь, оформлених у будь-якому стилі. Раковину Olfato можна підвісити, вбудовувати в стільницю або монтувати врівень зі стільницею в залежності від ваших потреб і обраного стилю інтер'єру. Простора камера забезпечує комфортний робочий простір, а представлена модель не тільки дуже привабливо виглядає, але й має антисептичні властивості, гарантує тривале використання та оснащена сифоном Spacesaver, що дозволяє економити дорогоцінний простір під стільницею.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 50 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 45 cm |
| Мoдель | Olfato |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Stalowe |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Szare |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 346 ₴
