
Раковина Steiner Peter 116 Biały (HCQP6250BIK)
9 888 ₴
- В наявності
- Код: 101561417
Доставка зі складу 5-10 днів.
ДОСВІД ПЕРЕТВОРЕНИЙ НА УСПІХ
Квадрон - це бренд, створений і розвивається ентузіастами - людьми з великим досвідом роботи в індустрії товарів, призначених для кухонної зони, серцем якої є мийка. Ми перетворюємо наш найкращий досвід у рішення, адаптовані до потреб і вимог клієнта. Кожен день ми вдосконалюємо процес обслуговування і пишаємося тим, що наша невичерпна енергія дозволяє нам пропонувати нашим клієнтам найбільш комфортні та інноваційні рішення. Цю пристрасть, як і надійність, цінують наші клієнти, що приносить нам найбільше задоволення в нашій щоденній роботі. Створюючи продуктовий портфель, ми керуємося турботою про задоволення майбутнього користувача. Ми зосереджуємося не тільки на ергономіці та практичному використанні, але також цінуємо естетичний зовнішній вигляд та унікальний дизайн. Наша мета — надавати продукт найвищої якості, а також красивий і практичний. Продукція Quadron виготовляється на наших виробничих підприємствах, розташованих у Польщі та за кордоном, або спеціально для нас – дружніми виробниками. Незалежно від місця походження, ми гарантуємо незмінно високий стандарт продукції
ЗОВНІШНИЙ ВИГЛЯД ТА ДОВГОВІЧНІСТЬ
Продукція Quadron має не лише сучасний зовнішній вигляд, але й гарантію довговічності завдяки використанню високоякісних матеріалів GraniteQ і SteelQ, вдосконалених за допомогою технології PVD. Їх легко підтримувати в чистоті, вони стійкі до хімічних речовин і багатьох видів відкладень. Матеріал, з якого виготовлені раковини, стійкий до частих і високих коливань температур, що дозволяє легко користуватися без шкоди для виробу.
СТІЙКИЙ ДО ВИСОКИХ ТЕМПЕРАТУР
Вони розроблені таким чином, щоб бути стійкими до високих температур. Умова – залишити гарячу каструлю на короткий час.
ГІГІЄНА
Ми використовуємо матеріали для виробництва, завдяки яким ми отримуємо надзвичайно гладку та однорідну, а тому дуже гігієнічну поверхню, яку легко підтримувати в чистоті.
СТІЙКИЙ ДО ПЛЯМ
Завдяки гладкій поверхні частинки бруду не прилипають до її структури, залишаючи раковину ідеально чистою після миття водою.
СТІЙКИЙ ДО «ПОБУТОВОЇ ХІМІЇ»
Поверхня наших мийок стійка до кухонних миючих засобів (без мікрогранул, кислот і хлору).
УДАРОСТІЙКИЙ
Висока ударостійкість досягається завдяки якості матеріалів, які використовуються для виготовлення раковин.
СТІЙКИЙ ДО ДРЯПИН
Наші раковини виготовлені з надзвичайно міцних матеріалів, стійких до стирання та подряпин.
ЗРУЧНІСТЬ КОРИСТУВАЧА
Наші продукти розроблено таким чином, щоб залишки їжі чи бруду не накопичувалися, а прибирання було швидким і ефективним – підтримувати чистоту важливо.
Повний комплект
Повний комплект для монтажу з сифонами та елементами кріплення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 62 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | Peter 116 |
| Марка | Quadron |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Białe |
- Ціна: 9 888 ₴
