
Раковина Deante Zorba antracyt metalik ZQZ_T113
10 871 ₴
- В наявності
- Код: 97813161
Доставка зі складу 5-10 днів.
МИКОВИНА? ZORBA АНТРАЦИТ МЕТ.ГРАНІТ 1K Z/R 760x440X160, 3.5" + АКСЕСУАРИ
Мийка Zorba виготовлена з міцного граніту, стійкого до ударів, високих температур і термічних ударів - відповідно до європейського стандарту PN-EN 13310. Має велику чашу і великий слив. Раковина виконана в модному антрацитовому кольорі з металевими частинками. У комплект входить автоматична заглушка і компактний сифон Space-saver. Для моделі Zorba ви можете придбати губчастий гачок і рейку для тканини, доступні в пропозиції Deante.
Оздоблення: антрацитовий металік Спосіб монтажу: врізний Матеріал: граніт Мінімальна ширина шафи [мм]: 500 Довжина [мм]: 760 Ширина [мм]: 440 Висота [мм]: 160
Гранітна мийка Deante виготовлена з високоякісного натурального гранітного композиту. Недарма на нього діє 18-річна гарантія від виробника. Характеризується стійкістю до ударів, високих температур і різких перепадів температури відповідно до європейського стандарту PN-EN 13310. Елегантна поверхня не знебарвлюється і не втрачає блиску. Ідеально поєднується з дерев'яними і кам'яними стільницями. Практична мийка з 1 чашею і зливним краном - ідеальне рішення для невеликих кухонь і студій з міні-кухнею. Виконує також функцію сушарки, профільована поверхня ефективно відводить воду, що стікає з посуду або вимитих продуктів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 76 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 15 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 44 cm |
| Мoдель | Zorba ZQZ T113 |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 10 871 ₴
