
Раковина Deante Zorba grafit metalik ZQZ_G113
10 794 ₴
- В наявності
- Код: 16601552
Доставка зі складу 5-10 днів.
Оздоблення: графітовий металік Довжина: 760 мм Ширина: 440 мм Глибина чаші: 150 мм Для шафи: 500 мм Злив: 3,5 дюйма Модель мийки: 1 чаша Відштовхує частинки води: Так Зроблено в Польщі: Так Більше моделей із серії: ТакВплив- Стійкість:ТакСтійкість до високих температур (250°C) :ТакСтійкість до термічних ударів :ТакСтійкість до зміни кольору :ТакСифон в комплекті :ТакАвтоматичне закриття зливу :ТакПерелив у камері :ТакЗаводські отвори для змішувача :ТакРеверсивна раковина :ТакВставна раковина :ТакFi наліст в Конкурс Dobry Wzór 2014 :ТакВідштовхує частинки водиЗроблено в ПольщіІнші моделі серіїУдаростійкіСтійкі до високих температур (250°C)Стійкі до термічних ударівСтійкі до зміни кольоруСифон в комплекті Автоматичне закриття зливуПерелив у камеріЗаводські отвори для кранаПідключення до посудомийної машиниРеверсивна раковина Врізна раковина Фіналіст конкурсу «Добрий». Конкурс Wzór 2014
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 76 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 15 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 44 cm |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Szare |
- Ціна: 10 794 ₴

