
Раковина Deante Zorba antracyt metalik ZQZ_T103
10 656 ₴
- В наявності
- Код: 97813159
Доставка зі складу 5-10 днів.
Гранітна раковина ZORBA1 Код продукту: ZQZ_T103Оздоблення: металевий антрацит Встановлення: врізнийМатеріал: гранітМінімальна ширина шафи [мм]: 450Довжина [мм]: 440Ширина [мм]: 440Висота [мм]: 184Найдовша 18-річна гарантіяНайякісніший натуральний гранітний композит Властивості gra нічний bones Deante: стійкість до ударів, високої температури, зміни кольору, термічного удару - відповідно до європейського стандарту PN-EN 13310 Аксесуари з автоматичним закриттям зливу Раковина виготовлена в Польщі Покриття, збагачене іонами срібла, додає антисептичних властивостей Гідрофобні властивості відштовхують частинки води Доступні спеціальні препарати для полегшення догляду за продуктом Стійкість до високих температур (250 ° C) Мийка оснащена аксесуарами для підключення до посудомийної машини Раковина доступна в різних варіантах обробкиТільки найкращі матеріали, якість яких підтверджено лабораторними тестами Пропозиція включає губку (ZZM_010H) і рейку для тканини (ZZM_060R), які ідеально підходять до цієї моделі. Переваги раковини ZORBA Обладнання з автоматичним закриттям зливу Автоматичне закриття зливу – це система, яка дозволяє регулювати злив води за допомогою ручки. На чаші раковини є тільки один маленький елемент управління. Очевидною перевагою цього рішення є те, що достатньо одного руху, щоб миттєво відкрити злив води, без необхідності мочити руки. Мийка Zorba – це стильна модель, виготовлена з надзвичайно міцного граніту. Стійкий до ударів, високих температур і температурних ударів - відповідно до стандарту PN-EN 13310 в комплект входить автоматична заглушка і сифон Space-Saver, завдяки чому ви значно заощадите місце в шафі. У пропозицію Deante також входять губчастий гачок і ручка для тканини, які ідеально підходять до цієї моделі. Технічна інформація про мийку ZORBA серії Zorba. Розробка продукту Так. Гарантія [роки] 18EAN5908212096475 Код продуктуZQZ_T103МАЙКА. Поверхня: матова. Матеріал: граніт. 1Мінімальна ширина шафи [мм]450Ширина [мм]440Довжина [мм]440Висота [ мм]184Глибина чаші 1 [мм]170Виріз у стільниці (врізний) - довжина [мм]420Виріз у стільниці (врізний) - ширина [мм]420укомплектовано аксесуарами такДіаметр зливу3,5"Кількість готових отворів2Кількість фрезерованих отворів0АКСЕСУАРИ ДЛЯ МИЙКИОздобленнястальТип заглушкиавтоматичнийSpace-Saver Сифон такМожливість підключення посудомийної/пральної машинитак
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 44 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 17 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 44 cm |
| Мoдель | Zorba ZQZ T103 |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Kwadratowy |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 10 656 ₴
