
Раковина Alveus Roll 10 Granital beżowy-melanż 1211055
10 456 ₴
- В наявності
- Код: 21885489
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Гранітна мийка Alveus Roll 10 Beige 1211055
Мийки Rock & Roll виготовлені з високоякісного благородного матеріалу Granital. Їх поверхня гладка і приємна на дотик. Їх легко підтримувати в чистоті. Хороший сучасний дизайн і функціональність поєднуються з красивою гамою кольорів. Це те, що вам потрібно на вашій унікальній кухні. Пропонуємо цікавий асортимент з кількох моделей.
Характеристики продукту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 53 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 51 cm |
| Марка | Alveus |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Okrągły |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 456 ₴



