
Раковина Deante Solis grafit metalik ZRS_G803
11 116 ₴
- В наявності
- Код: 98849822
Доставка зі складу 5-10 днів.
МИК. SOLIS GRAPHITE METALIC GRANITE 1K COLLAR 480x194 3.5" + АКСЕСУАРИ
Кругла мийка Solis - рішення для невеликих кухонь. Граніт, з якого виготовлена мийка, характеризується надзвичайною стійкістю до ударів, термічних ударів і зміни кольору - відповідно до стандарту PN-EN 13310 мийка виконана в красивому графітовому кольорі та збагачена іонами срібла. У комплект входить ручна заглушка та компактний сифон Space-saver.
Оздоблення: металевий графіт Спосіб монтажу: врізний Матеріал: граніт Мінімальна ширина шафи [мм]: 500 Висота [мм]: 194 Діаметр [мм]: 480
Гранітна мийка Deante виготовлена з високоякісного натурального гранітного композиту. Недарма на нього діє 18-річна гарантія від виробника. Характеризується стійкістю до ударів, високих температур і різких перепадів температури відповідно до європейського стандарту PN-EN 13310. Елегантна поверхня не знебарвлюється і не втрачає блиску. Ідеально поєднується з дерев'яними і кам'яними стільницями. Акуратна мийка з 1 чашею - ідеальне рішення для невеликих кухонь і студій з міні-кухнею. Незвичайна кругла форма мийки ламає усталені шаблони дизайну інтер'єру. Відсутність кутів полегшує не тільки миття та переміщення посуду, але й утримання його в чистоті після закінчення роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 48 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 18 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 48 cm |
| Мoдель | Solis ZRS G803 |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Okrągły |
| Колір | Szare |
- Ціна: 11 116 ₴
