
Раковина Deante Virgo satyna ZPV_0113
10 318 ₴
- В наявності
- Код: 56828192
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.

Діва
Мийка з однією чашею та зливним краном
Чим відрізняються сталеві мийки Deante?

Краса та елегантністьСталева мийка підходить для будь-якої кухні. Чудово виглядає як в сучасному, так і в мінімалістичному інтер'єрі. Він привертає увагу своїм мінімалістичним дизайном і відмінною якістю виготовлення.

Високоякісні мийки Deante виготовлені з високоякісної сталі, стійкої до подряпин, зміни кольору та високої температури. Вони не вбирають запахи, а сталеву поверхню легко підтримувати в чистоті.

Простота використання. Яка мийка Deante найкраще підійде на вашій кухні? Виберіть форму, розмір і спосіб обробки, які вам найбільше зручні.

Простота встановлення Раковини Deante готові до встановлення та комплектації. Кожна упаковка містить аксесуари з сифоном для підключення до посудомийної або пральної машини.
Мода змінюється, але стиль залишається.
Сталь — це довговічне рішення, яке завжди актуальне, незалежно від тенденцій, що змінюються, воно ідеально поєднується з кухонними аксесуарами з дерева, скла та металу.
Якість, якій можна довіряти

Антисептичні властивості

Стійкість до високих температур (250°C)

Стійкий до зміни кольору
Сталева раковина Deante чудово виглядає та стійка до вологи, гарячого жиру та механічних пошкоджень. На нього можна сміливо ставити розігріту каструлю і окріп не зашкодить. Нержавіюча сталь також стійка до кислот і миючих засобів, які використовуються на кухні.



Оздоблення: сатин Код: ZPV 0113
Довжина: 860 мм. Ширина: 500 мм. Глибина: 205 мм. Для шафи: 600 мм. Злив: 3,5 дюйма. Модель мийки: 1 чаша. Товщина сталі: 800 мкм.
Гарантія 2 роки*Польський бренд Врізна раковинаСифон в комплекті Перелив у чашіПідключення до посудомийної машиниСтійкий до зміни кольоруНе сприймає запахівСтійкий до термічного ударуСтійкий до високої температури (250°C)
Більше моделей із серії Virgo

Deante Virgo satin ZPV_0113
Див.

Deante Virgo satin ZPV_0513
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 86 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20,5 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | Virgo |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |
| Ширина камери | 40 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 318 ₴

