
Раковина Franke Sirius 2.0 S2D 611-62 Beżowy 1430671559
10 564 ₴
- В наявності
- Код: 135950291
Доставка зі складу 5-10 днів.
Продукція Franke серії S2D 611-62 є цікавою альтернативою традиційним гранітним мийкам. Вони виготовлені з Tectonite - запатентованого цією компанією синтетичного матеріалу, який характеризується, крім іншого, винятковою стійкістю до високих температур і стирання. Модель, про яку йде мова, являє собою бежеву мийку, вмонтовану в стільницю, яка чудово підійде на більшості кухонь. Його колір у поєднанні з невеликими розмірами дозволяє встановлювати його навіть у невеликих приміщеннях із дуже обмеженою робочою площею. Також варто відзначити, що незважаючи на компактні розміри, виріб є надзвичайно функціональним. Одночашкова мийка зі зливом дозволяє не тільки зручно мити посуд, але і сушити його. Варто додати, що установка раковини не повинна викликати особливих проблем. Все завдяки системі FastFix, яка дозволяє швидко встановити обладнання без використання будь-яких інструментів. Пробиті на заводі отвори також спрощують установку змішувача та дозатора рідини для миття посуду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 62 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | Sirius 2.0 S2D 611-62 (beżowy) |
| Марка | Franke |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Форма | Prostokątny |
- Ціна: 10 564 ₴
