
Раковина Alveus BASIC 140 1100905
9 182 ₴
- В наявності
- Код: 48883008
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка Alveus Steel Basic 140 сатин 1100905
Сталева мийка Basic має вишуканий дизайн, гарні лінії та іскру сучасності. Раковина виготовлена з нержавіючої сталі з сатиновим або лляним покриттям. Мийка реверсивна, врізна в стільницю. З такою унікальною мийкою ваша кухня придбає оригінальність.
Характеристики продукту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 46 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 18,5 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 38 cm |
| Марка | Alveus |
| Матеріал | Stalowe |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Тип клапана | zatyczkowy z sitkiem |
| Форма | Kwadratowy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 182 ₴





