
Раковина Franke SIRIUS 610 SID 610 BIAŁY POLARNY
10 241 ₴
- В наявності
- Код: 23590527
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Франке — справжній експерт, коли йдеться про мийки. Ви можете обрати мийку з граніту, мийку з кераміки, мийку зі сталі або мийку з тектоніту. Але незалежно від обраної вами моделі, ви можете бути впевнені, що мийка Franke буде надійною протягом багатьох років.

Franke Sirius 610 білий Polar 114.0205.051

Мінімальна ширина підконструкції 600,00 мм Розмір зливу 3 1/2'' Кількість отворів (для змішувача, ручки автоматичної заглушки, ін.) 1 отвір Ø35 мм Довжина виробу 560,00 мм Ширина виробу 530,00 мм Довжина великої камери 490,00 мм Ширина великої камери 370,00 мм Глибина великої камери 200,00 мм Кількість камер 1 Довжина вирізу 544,00 мм Ширина вирізу 514,00 мм Відсутнє положення дренажу Прихована передача додаткової інформації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 56 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 53 cm |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Сушарка | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 241 ₴


