
Раковина Steiner Cuba 210 51x51x18 czarny (HCQC5151CZK)
8 062 ₴
- В наявності
- Код: 95390842
Доставка зі складу 5-10 днів.
Колекція Steingran
Мийки Steingran виготовлені з дрібних частинок кварцу (приблизно 74%), полімерних смол (приблизно 25%) і високоякісних зміцнюючих добавок, що робить їх надзвичайно міцними та стійкими.
Steingran доступний у таких кольорах: чорний, білий, сірий, бежевий, а колекція PETER додатково доступна в хітовому кольорі Very Black – чорному матовому.
Використання дуже дрібних частинок граніту мінімізує простір, заповнений сполучною речовиною, завдяки чому нам вдалося отримати шовковисто-гладку та ніжну на дотик раковину, що також має велике значення під час чищення та догляду, але перш за все для гігієни та чистоти.
Особливості мийки:
Steingran - зовнішній вигляд і довговічність
Вироби зі Steingran мають сучасний вигляд і гарантують довговічність виробу.
Їх легко підтримувати в чистоті, вони стійкі до високих температур (гарячі каструлі) і різких змін на кухні (окріп і холодна вода), стійкі до побутової хімії та багатьох видів відкладень (наприклад, від кави чи чаю).
зміни (окріп і холодна вода), стійкі до побутової хімії та багатьох типів відкладень (наприклад, від кави або чаю). ) Ø 510 Глибина раковини (в мм) 180 Кількість камер 1 Спосіб монтажу: врізна Підконструкція (в см) 45 Розміри вирізу в стільниці (в см) Ø 49 Вирізані отвори для кріплення 35 мм 1 Сифон і злив включено так Можливість підключити посудомийну/пральну машину так Гарантія (років) 10 Форма зливу кругла Тип зливної пробки / вручну Розмір від припливу (дюйм) 3 ½" Колір-чорний Матова сталь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steiner |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 51 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 18 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 51 cm |
| Мoдель | HCQC5151CZK |
| Марка | Steiner |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Okrągły |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 8 062 ₴
