Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка Franke SKN 611-63 Сталь 101.0607.953
ЧОМУ ЦЯ ПРОПОЗИЦІЯ?
_______________________________________
1 чаша + зливний кран, вбудована мийка, розміри 635x500, підконструкція 45 см, розміри чаші 340x420, глибина 160, реверсивна модель
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 63,5 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 16 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | Spark SKN 611-63 (stal szlachetna) |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Stalowe |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

